[ Değerli Misafirlerimiz ]

Küresel  boyutta yaşanmakta olan Koronavirus (COVID-19)’un yaratmış olduğu bu zorlu günlerin üstesinden birlikte gelmek için işletmelerin önlemlerini en üst düzeyde almaları gerekliliğinin bilincindeyiz.

Apartlarımız (Likarba, Granda, Lambuka ve Center), Villalarımız (Tanbulut ve Otantik) olarak, kurulduğumuz günden bu yana, sağlığınız ile ilgili tüm önlemleri ve gereklilikleri uluslararası standartlarda eksiksiz bir şekilde yerine getirdik ve getirmeye devam ediyoruz.

Pandemi sürecinde bu hassasiyetimizi ve konuya olan ciddi yaklaşımımızı Covid 19 için özel aldığımız önlemlerle hem çalışanlarımız hem de siz değerli misafirlerimizin sağlığı için sürdürmeye devam ediyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Öncelikle T.C. İçişleri Bakanlığı‘nın Haziran Ay’ı içerisinde yayınlamış olduğu “Konaklama Tesislerinde Uygulanacak Standartlar ve Tedbirler Hk.” konulu genelgede belirtilen tüm sorumluluklarımızı yerine getirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bununla birlikte;

  1. Odalar, lobi, teraslar, havuzumuzdaki alan periyodik olarak sisleme (ULV) yöntemi kullanarak #Nano Gümüş İyon Teknolojili Dezenfektan #Nanoksia ile ve her çıkış odasını #Bioxi biyosidal dezenfektan ile videodaki şekilde dezenfekte etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz dezenfektan malzemelerinin tamamı TSE, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı profesyonel temizlik ve dezenfektan ürünleridir.
  2. Nano gümüş iyon teknolojisinin Covid19 üzerinde etkili olduğu laboratuvar testleri ile kanıtlanmış ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından da kabul edilmiştir.
  3. Otel çalışanlarımızın hepsi yetkili kurumlarca Hijyen Eğitiminden geçmiş ve sertifikalandırılmıştır.
  4. Tesislerimizdeki genel alanların temizlik ve dezenfeksiyon sıklıkları artırılmıştır.
  5. Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sıklıkla dezenfekte edilmektedir
  6. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, konu ile ilgili ulusal ve uluslararası tüm otoriteler kesintisiz olarak takip edilmekte ve kurum içi bilgilendirmelerimiz yapılmaktadır.
  7. Tüm tesislerimizdeki el dezenfektan istasyonu sayıları artırılmıştır.
  8. Otelimiz genelinde veya odalarımızda herhangi ortak / merkezi havalandırma sistemi bulunmamaktadır.

Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz herhangi bir konu var ise lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Sağlıklı günler dileriz.